Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Svatební

(Eva, 27. 7. 2011 22:46)

Přeju hezký den, moc bych chtěla požádat o zaslání písničky od P. Černocké - Svatební. Nejde nikde sehnat. Děkuji moc. smrcek.eva@seznam.cz

prosím o akordy

(Iva východní čechy , 18. 7. 2011 14:30)

Krásný den, prosím paní Petro, nemohu nikde sehnat akordy k vaší
nádherné písni - Krásná a hloupá, pomůžete mi? Děkuji za vaši ochotu.
Přeji krásné léto s pozdravem ikuli@seznam.cz

Dnes je veľký to deń!

(peťo zo sLOVEnska, 30. 4. 2011 7:14)

Tak veru tak,neviem ako u vás v čechách ale tu u nás je dnes DEŇ ČARODEJNÍC a tak Saxana by nemal chybovať na nejakom zraze - neplanuje odlet na metle...?

Re: Dnes je veľký to deń!

(Jarka, 30. 4. 2011 9:22)

To máš pravdu Péťo. Jedu právě dnes na pálení čarodějnic za naší Petruškou do Chomutova.Petra Černocká bude na této akci " třešničkou na dortu".Saxana v tento den prostě samozřejmě nesmí chybět.Moc se těším.Měj krásný den.Pa .-)

Re: Re: Dnes je veľký to deń!

(peťo zo sLOVEnska, 15. 5. 2011 5:12)

...videl som prekrásne fotografie z toho koncertu a potešili ma veľmi,zas ako vždy,Petruška na nich je krásne šťastná a nedávno bola v telke,neviem kde to bolo,ale opatrovala vnučku v parku...

Obdiv

(Jirka, 25. 2. 2011 22:05)

Paní Petro, jste opravdu úžasná a každé setkání s Vámi (na obrazovce) je opravdovým zážitkem. Přeji pevné zdraví a stejný elán do života....

Saxána

(Michal, 5. 1. 2011 21:08)

Děkuju.
Ty informace mi nejsou k ničemu,jen pro zajímavost,protože bych chtěl vědět co nejvíc o tomto filmu,když jsem ho poprvé viděl tak mě doslova uchvátil:).
Ahoj.

Michal

(Jarka, 5. 1. 2011 19:36)

V kostkované košili je to podpisová karta Supraphonu z roku 1977.Dívka na koštěti se filmovala v Pardubicích.
Smím se zeptat k čemu ti takové informace jsou?

Saxána

(Michal, 5. 1. 2011 19:24)

Ahoj,můžu se ještě zeptat na fotku v té prezentaci v čase 1:32 kdy a kde byla vyfocená?
A ještě nevíš kde se Dívka na koštěti filmovala? A kdy jestli na jaře nebo v létě?
Děkuju:).

Saxána

(Michal, 3. 1. 2011 22:36)

Děkuju moc Jarko a měj se krásně:).

re: Michal

(Jarka, 3. 1. 2011 21:34)

Ahojky, moc děkuji.Jsem moc ráda, že se ti ta prezentace líbí.Dělala jsem jí s láskou.
Tak pokud myslíš tu fotečku u Vltavy v těch zelených šatičkách, tak to bylo Petře 18 let, je to z roku 1968.A ta druhá mi vychází Petra s deštníčkem se Zdenkem Mertou a to je promo fotka ke koncertnímu pořadu Petra 1900 (a potom) a to vychází asi na rok 1974.
Tak snad jsem se trefila na ty fotky ve správném čase.

Saxána

(Michal, 3. 1. 2011 17:27)

Ahoj,ještě jsem zapoměl na youtube.com jsem viděl tvojí prezentaci a musím ti říct,že to je opravdu nádherné.Ty fotky dohromady s tou hudbou mají takové krásné zvláštní kouzlo:).
Ještě bych se chtěl zeptat nevíš kdy a kde jsou vyfocené fotky v čase 0:10 a 1:34?
Děkuju.

Saxána

(Michal, 1. 1. 2011 18:42)

Ahoj Jarko,
děkuju moc za okamžitou odpověď a i tobě přeju všechno nejlepší do nového roku 2011.
Já také doufám že bude 2.díl také úspěšný jako 1.díl.Já jsem někde četl,že už před lety uvažovali scenárista Miloš Macourek a režisér Václav Vorlíček o pokračování,ale zůstalo tehdy v šuplíku.Škoda třeba kdyby to vyšlo tak by to bylo opravdové pokračování Dívky na koštěti na koštěti,ale s tím už teď nic nenadělme:(.To že je Petra milá sympatická a vtipná..... tomu věřím:).A máš pravdu Petra je opravdu krásná a když byla jako Saxana tak byla ještě krásnější a moc mě mrzí že jsem se s ní nemohl potkat když byla jako Saxana,to jsem ještě nebyl na světě.Jarko přeju ti hodně návštěvníků a měj se krásně.:):).

zadny

(sandra, 30. 12. 2010 18:42)

preju vsem hezky silvestr

re: Michal, 30. 12. 2010 15:02

(Jarka, 30. 12. 2010 17:22)

Ahoj Michale,
moc děkuji za pochvalu, ta vždycky potěší.-)
Saxana 2 se bude jmenovat Saxana - veletrh strašidel. Nebude to ale klasické pokračování, je třeba to brát jako jiný film, protože bude na půl 3D animovaný.
Příběh sice trochu naváže na Dívku na koštěti, ale hlavní roli už tam bude mít malá Saxanka, dcera Saxany a Honzy a zápletka filmu bude úplně jiná než v Dívce na koštěti.Spousta herců té doby už, bohužel, není mezi námi a tak jejich role byly nahrazeny jinými postavami.Tak se necháme překvapit.Já panu režisérovi V.Vorlíčkovi věřím, že film bude mít úspěch a premiéru slibuje kolem 15.září 2011, kdy už děti budou usazené ve školních lavicích.
Máš ale pravdu, je velká škoda, že se skutečné pokračování nenatáčelo mnohem mnohem dříve.....:-(
S Petrou Černockou jsem se osobně setkala už nesčetněkrát, vážím si toho, že už mě dlouho zná jako svou celoživotní fanynku.Občas si mejlujeme nebo zavoláme.Petra je totiž neuvěřitelně krásná bytost, která má navíc i krásnou duši.Je velmi milá, vtipná, nepokazí žádnou legraci, je přirozená a není vůbec namyšlená.Má v sobě obrovské kouzlo osobnosti a proto jí mám odmalička moc ráda.
Když byla Petra věkově jako Saxána, tak mně bylo 5 let.Bohužel v tomto věku jsem se s ní potkat nemohla, ale o rok později jsem začala vnímat její hlas, byl mi moc příjemný, Petra byla a stále je neuvěřitelně krásná a tak mi to fanouškovství už za ta léta zůstalo a nikdy mě to už nepustilo.Kdybych měla holčičku, na 100% by se jmenovala Petra.Ale měla jsem jen jednoho kluka a tak dostal jméno podle jedné z Petřiných písniček DAVID.
Přeji Tobě i všem návštěvníkům stránek všechno nejlepší do nového roku 2011, hlavně hodně zdraví, štěstí a spoustu lásky a pohody.
Zdraví Vás všechny Jarka.-)

Saxána

(Michal, 30. 12. 2010 15:02)

Ahoj Jarko,
máš moc bezva webovou stránku,díky za ní a především díky za článek o tom že bude pokračování Dívky na koštěti,bez něho bych se možná ani nedozvěděl že pokračování bude.Dívka na koštěti je jeden z mých nejoblíbenějších filmů a už se moc těším na 2.pokračování,ale přece jenom mě trochu mrzí,že se ten druhý díl nezačal natáčet už dříve třeba pár roků po vzniku prvního dílu:(,podle mě by to na sebe lépe navazovalo a ty herci by byli přibližně stejně mladí.Dnes už je to přece jenom dlouhá doba od vzniku 1.dílu a ti herci už dnes ypadají úplně jinak než v tom 1.díle a už to prostě podle mě nebude úplně ono tak jako kdyby se to natočilo pár roků za sebou.Ale nemyslím to nijak špatně:).A i tak už se na 2.díl hrozně moc těším a doufám že se bude líbit tak jako ten 1.díl.
A všem hercům z Dívky na koštěti přeji hodně zdraví štěstí a úspěchů v osobním i pracovním životě a to především čarodějce Saxáně-Petře Černocké a vzpomínám na jejich mladá léta z roku 1971.Snad si tohle třeba někdy Petra Černocká přečte a taky mi sem něco napíše, i když je to asi málo pravděpodobné,tak já budu doufat, že ano.Kdyby to tak bylo, byl bych rád.
:)
Ještě bych se chtěl na něco zeptat,je to sice asi troch hloupá otázka,ale i tak nepotkala jsi se někdy s Petrou Černockou když byla věkově jako Saxána? A jaká je Petra Černocká povahově.

VIANOCE

(peťo zo sLOVEnska, 23. 12. 2010 6:12)

Prajem tebe ale aj Petruške krásne Vianoce a v nasledujúcom roku zdravie a ench sa darí

re: pisen Svatebni

(Jarka, 17. 12. 2010 9:46)

Zdravím Vás všechny.Tak všem, kteří si o písničku Petry Černocké "Svatební" napsali, jsem ji poctivě poslala.-)Tak snad jsem Vás potěšila.Přeji všem návštěvníkům mých stránek krásné vánoční svátky plné pohody a děkuji za Vaší přízeň.

písen Svatební

(jana, 17. 12. 2010 0:40)

Dobrý den, prosím,podle předchozích komentářů nejsem jediná kdo ji schání, prosím mohl byste mi někdo píseň "SVATEBNÍ" taky poslat? chci si ji nechat zahrat na svatbe, ale nikde na CD se neda sehnat. Dekuji za Vasi laskavost!
bija1@centrum.cz

svatebni

(jarudeli, 16. 12. 2010 22:21)

dobrý den, znovu já, tentokrat prikladam mou e-mailovou adresu kam mi muzete "SVATEBNÍ" poslat. dekuji
jarudeli@seznam.cz